Домашен рецепт за познатото традиционално мексичко Гвакамоле

Проверете!!!

Вкусна салата со краставици и сусам

Совршена и за славска трпеза… СОСТОЈКИ: 500 гр ситно сирење 100 гр сусам 130 гр …