Почетна / Здравје и исхрана / Здрави стапчиња од брокула

Здрави стапчиња од брокула

Време на подготвка 35 минути 
20 парчиња 
 • 2 шолји сино исецкани брокули
 • 2 лажици магдонос
 • 1/4 ситно исецкан кромид
  ситно изрендан морков
 • 1 поголемо јајце
 • црн бибер, сол

  Сите состојки одеднаж се мешаат. Се прават формички по избор
  (во случајот стапчиња) и се печат додека не заруменат.

Проверете и

CoQ10 – ПОДДРШКА ЗА ЗДРАВ СРЦЕВ МУСКУЛ И ПОВЕЌЕ ЕНЕРГИЈА ЗА ОРГАНИЗМОТ

Што е CoQ10? Коензимот Q10 е природен нутриент есенцијален за живот и здравје на секоја ...