Почетна / Архива на ознаки: сурова торта

Архива на ознаки: сурова торта

Сурова супер-чоколадна торта

Овој ден на вљубените прославете го со специјална сурова торта со чоколада, Spirulina Pacifica и свежи состојки. Супер  вкусна и супер свежа торта- ветуваме дека ова ќе ви биде омилениот рецепт за торта кој ќе го припремате кога ќе имате ден за јаглехидрати во својата исхрана. Едно парче е доволно затоа што ќе ве засити само по себе но воедно во ...

Повеќе »