Почетна / Архива на ознаки: Слим Лајн клуб

Архива на ознаки: Слим Лајн клуб

Уживајте во пиењето кафе, додека ги губите вишокот килограми!!

Специјално дизајнирано кафе кое допринесува за: Намалување на телесната тежина Намалување на апетитот Зголемување на будноста и вниманието Забрзување на метаболизмот Ја зголемува енергијата Ја зголемува оксидацијата на мастите Уживајте во пиењето кафе, додека ги губите вишокот килограми. Дознајте како да постигнете и како да ја одржите идеалната тежина со овој омилен напиток. Во својот состав Slim Line кафето го содржи најдоброто Арабика ...

Повеќе »

Чоколаден Мус – Хранлив заменски оброк со SLC Meal Replacement од чоколадо

Колку за вас значи поимот квалитетна храна? Избирањето на состојките кои ги внесуваме во нашиот организам отсекогаш било важно. За да може телото да функционира нормално и да троши енергија, од негде треба и да ја внеси. Бидејќи здравата, природна и урамнотежена исхрана е услов за добро здравје и виталност, ви подготвивме рецепт Чоколаден Мус со SLC Meal Replacement шејк ...

Повеќе »