Почетна / Активен живот / Рецепти за детоксификација со вода

Рецепти за детоксификација со вода

 

– 1 сецкан лимон, 1 сецкан зелен лимон, 1/2 краставица, бокал Добра вода

detoksifikacija.fw -2 СЛИКА

 

– 50гр малини, 1 сецкан лимон, 8 ливчиња минт, Бокал Добра вода

detoks 4 slika

– 50гр боровинки, 1 сецкан лимон, 1 сецкан грејпфрут, бокал Добра вода

detoks 3 slika

 

 

Проверете и

Креативни и здрави оброци јајце +пиперка- совршена комбинација

Во овој период од годината црвените пиперки се одличен додаток на секој ваш оброк. Па ...