Почетна / Рецепти / Домашен рецепт за познатото традиционално мексичко Гвакамоле

Домашен рецепт за познатото традиционално мексичко Гвакамоле

  • 1 шоља исецкани домати 

Проверете и

Креативни и здрави оброци јајце +пиперка- совршена комбинација

Во овој период од годината црвените пиперки се одличен додаток на секој ваш оброк. Па ...