Почетна / Рецепти / Безалкохолен BiFruit коктел

Безалкохолен BiFruit коктел

Идеја за безалкохолен, освежителен и брз коктел во слободните  денови.

Измешајте во голем сад:
– 0,5 л Bifruit нектар од боровинка
– 0,25 л Bifruit нектар од портокал
– 0,25 л газирана вода
– парчиња овошје
– многу коцки мраз
Послужете во чаши и уживајте!

Проверете и

Креативни и здрави оброци јајце +пиперка- совршена комбинација

Во овој период од годината црвените пиперки се одличен додаток на секој ваш оброк. Па ...